.

.

Галакси A11 случај,Samsung A11 случај,со HD Екран Заштитник,MAIKEZI Мека TPU Тенок Мода Не се Лизга Заштитна Телефон Случај Покритие за Samsung Галакси A11(Црн Брусен TPU)

Галакси A11 случај,Samsung A11 случај,со HD Екран Заштитник,MAIKEZI Мека TPU Тенок Мода Не се Лизга Заштитна

мислење на клиентот:

DEN 189.12
Достапност
Во достапна форма

Пакет inludes слободен МИЛЕНИЧЕ HD Екран Заштитник (Пластични), Совршено Дизајниран за Samsung Галакси A11;.Мека TPU случај, сите копчиња за инклузивно, брусен назад и карбонски влакна дизајн зголемување сфати сила, но без пот дамка, отпечатоци или прашина акумулацијата;.Добар Материјал : Оваа Samsung Галакси A11 случај е направен на животната средина-пријателски пластика и анти-водат TPU гума;.Флексибилни TPU случај со внатрешни spider-web шема .Токму Намали за да се Зачува Целосна Употреба на Јачината на звукот Копчиња, Полнач, Камера, Микрофон, Џек за Слушалки, и Сите Други Пристаништа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите