.

.

NCAA Ајова Државата Циклони Нерѓосувачки Челик Ѓубре со Подножјето на Возилото, 30 Литар

NCAA Ајова Државата Циклони Нерѓосувачки Челик Ѓубре со Подножјето на Возилото, 30 Литар

мислење на клиентот:

DEN 765.60
Достапност
Во достапна форма

30 литар нерѓосувачки челик ѓубре со мека блиску.Нерѓосувачки Челик Ѓубре со 30 Литар Капацитет.Чекор гребло за меки се отвораат и затвораат.Отпечатоци-слободен слој.Dimentions : Кол 11.5"; H 25.25" Капацитет : 8 Литри (30 Литри).Нерѓосувачки Челик Материјал, 30-литарски капацитет со нога педалата за мека го отворите и затворите, Отпечатоци-Бесплатно, секогаш сјае чисти.Изработени од Индустриски одделение, тешки Нерѓосувачки Челик.Нано третман за да ги задржи своите lustrous &блескав изглед.Лесно да се чисти и да ги одржувате санирани.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите