.

.

Pup-Peroni Combobites Оригинални Говедско Рецепт Со Cheddar Сирење Куче Закуски, 5.6 Унца

Pup-Peroni Combobites Оригинални Говедско Рецепт Со Cheddar Сирење Куче Закуски, 5.6 Унца

мислење на клиентот:

DEN 1999.20
Достапност
Во достапна форма

Pup-Peroni Вкус Завиткани Околу Вкусна, Cheddar-Сирење-Зачинет Центар Формулиран Само За Вашиот Pup.Pup-peroni комбо каснувања оригинални говедско рецепт со cheddar сирење куче оброк се чувствува големина третира со двојно вкус.Неодолива pup-peroni вкус завиткани околу вкусна, cheddar-сирење-зачинет центар формулиран само за вашиот pup.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите