.

.

B156XW04 V. 8 Нови Замена 15.6 LED LCD Екран WXGA HD Лаптоп Сјајни Екранот 30 pin eDP Ултра Тенок (или компатибилен)

B156XW04 V. 8 Нови Замена 15.6 LED LCD Екран WXGA HD Лаптоп Сјајни Екранот 30 pin eDP Ултра Тенок (или компатибилен)

мислење на клиентот:

DEN 1606.80
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . *Сосема Нов. *Директна форма Фабричките. *Компатибилност Загарантирана. *Пиксели Политика во согласност со ISO Регулатива.Ве молиме да одговараат на вашите оригинални екран е СВЕТЛОТО ТИП, ГОЛЕМИНА, КОНЕКТОР ТИП, и РЕЗОЛУЦИЈА пред да ја купите оваа точка, затоа што некои лаптоп модели се со повеќе од еден тип на екран.Ако сте сигурни за што екранот одговара на вашиот лаптоп, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ќе ни биде мило да ви помогне да најдете точната ставка.Ние гарантираме 100% работи соодветна замена со исти или подобри спецификации или вашите пари назад!ИНСТАЛАЦИЈА СОВЕТИ ве Молиме исклучете го вашиот лаптоп моќ и отстранете ја батеријата пред за инсталација за да се избегнат можните оштетувања на електрични компоненти. 30 ДЕНА се ВРАТИ Ние се обезбеди 30 дена бесплатен замена за било кој производител дефекти или DOA.Ве молиме имајте на ум дека за да можеме да брод компатибилни модели врз основа на акции.За било сигурни ситуација, ве молиме контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите