.

.

Времето Соголување Печат Лента за Врати/Прозорци, самолепливи Поддршка Печати Голем Јаз, Лесно Намалување на Големина(D) (45.9 НОЗЕ, Црна)

Времето Соголување Печат Лента за Врати/Прозорци, самолепливи Поддршка Печати Голем Јаз, Лесно Намалување на

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Оваа врата печат може ефикасно да се изолира, ветер, вода, светлина, температурата и звук!Оваа врата печат е направен од флексибилни материјали и не ќе се замрзне или да се скрши под екстремни температури.Тоа може да се печат големи празнини од 5/16" да 35/64".Вратата печат е посебен шупливи дизајн (различни од другите производи).Вратата печат усвојува шупливи дизајн, кој може да го намали пренос на звук и целосна температура од двете страни на вратата, и овој дизајн може да го намали притисокот врз врата на врата рамка затворање на вратата, и да го намали звукот на затворање на вратата.Вратата печат може да биде инсталиран брзо!Нема помошни алатки и техники се потребни, и еден страна на временската лента за вратите и прозорците се покриени со силна слатка супстанција.Само откине филмот на површината за да го инсталирате.Печатот е 33/64 инчи широка x 35/64 инчи thic.Лесно да се намали! -Ова време лента е изработен од мека гума и може да се скрати за да ги собере сите врати, или windows нагоре .Вратата дното заптивки може да се користи во затворен или отворен апликации, за комерцијални или станбени врати, да помогне во контрола на вашето опкружување.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас.Времето Соголување Печат Лента за Врати/Прозорци , самолепливи Поддршка Печати Голем Јаз, Лесно Намалување на Големина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите