.

.

Ambesonne Селски Туш Завеса & Бања Мат Пакет, Стари Селски Штала Вратата Куќа Земја Кабината Тема Руралните Мистика Влезот на Домот, Сет од 2 со Бања Drape и Кадифен Мат за О?

Ambesonne Селски Туш Завеса & Бања Мат Пакет, Стари Селски Штала Вратата Куќа Земја Кабината Тема Руралните

мислење на клиентот:

DEN 326.16
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Туш завеса : 70 ИНЧИ ДОЛГО x 69 ИНЧИ ШИРОКА.Бања мат : 29.5 ИНЧИ ШИРОКА x 17.5 ИНЧИ ДОЛГО.НАПРАВЕНИ ОД Високо квалитетни %100 полиестер турски ткаенина материјал.Водоотпорен.Не-винил, Не-PEVA.БАЊА ПАКЕТ ВКЛУЧУВА - 1 бања мат со мека кадифен површината и 1 туш завеса со пластични куки.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Машина перат на ладна вода собори сува на ниско ниво.НЕ ИСЧЕЗНУВА.Бања додаток во собата.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Со гордост дизајниран & печатени во САД.Подгответе се за сосема нов, буџет-friendly бања реновирање!Ви претставуваме мека туш завеса и bathmat сет на висок квалитет со кои ќе се надополни на атмосфера на вашата бања во snap!Не само што ќе се создаде визуелна промена, но исто така, уживајте во вашиот пријатен вани со нашите пакет.Се продаваат како еден ПАКЕТ.Доаѓа со туш завеса и бања мат.Сет ќе додадете complemental декоративни допир на вашата бања со своите уникатни дизајни, додека одржување на површината чиста и удобно.Туш завеса е ИЗГРАДЕНА од 100% премија полиестер, и бања мат е мека кадифен.СВИЛЕНКАСТА на допир против кожата.Па, уживајте во вашиот туш, додека за заштита на вашата приватност со нашите туш завеси, а потоа чекор во мека површината на bathmat.Нема потреба да се грижите за влажни лизгава подови повеќе!ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ поддршка ќе го направи bathmat остане безбедно во место додека сушење себе или прави косата/шминка.Туш завеса сет вклучува 12 СЛОБОДНИ КУКИ за брзо и лесно се инсталира.РАЗНОВИДЕН.Можете да ги користите печатени туш завеса како декоративни акцент за вашиот господар бања, училиште, тушеви, гостин апартмани, dorm бањи, одмор домови.Додека ставање на бања мат во предниот дел на вашиот кујнски мијалник, када/туш, тоалет, па дури и отпадоци кутија од вашите миленици.НИСКА ОДРЖУВАЊЕ.Двете статии се машина перат на студен циклус, погоден за собори сува на ниско ниво.Дише и издржливи.Не исчезнува.Не pilling.НЕ БОИ ДА МУ НАШТЕТИ НА ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО.Безбеден за луѓето и животните.Стилски изглед, премија текстура, и удобен чувствуваат.. сите сега се чека за вас во нашата бања прибор сет!Сликите ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но, поради разликите во pc монитори, не може да биде благо боја разлики помеѓу производот и на слика.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите