.

.

JJZXD Хартиена крпа носителот-не ' Рѓосувачки Челик Хартиена Крпа Носителот Едноставно Солза се Тркалаат Современа Хартиена Крпа Носителот,Ткиво Носителот на Countertop

JJZXD Хартиена крпа носителот-не ' Рѓосувачки Челик Хартиена Крпа Носителот Едноставно Солза се Тркалаат Современа

мислење на клиентот:

DEN 2396.40
Достапност
Во достапна форма

★Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање решение. ★Направени од не ' рѓосувачки челик, супер силни и издржливи. ★Културно дизајн и мулти-функција, може да се одржи две ролни хартија, еден како резервна или држете го еден хартија и еден пешкир. ★Доаѓаат со завртки, лесно да се инсталира. ★Мазна површина, нема да ја оштети хартија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите