.

.

Ноктите Печат Плочи Линија Слики Матрицата Нерѓосувачки Челик Дизајн За Печатење Уметничка Слика Плоча,JQ-L13

Ноктите Печат Плочи Линија Слики Матрицата Нерѓосувачки Челик Дизајн За Печатење Уметничка Слика Плоча,JQ-L13

мислење на клиентот:

DEN 309.36
Достапност
Во достапна форма

Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направени на 304 нерѓосувачки украде, трајни и здрав, може да се користи за долго време.Можете да добиете слика лесно.Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Изобилство Обрасци : Секој од не ' рѓосувачки челик помине печат плоча имам разни модели, за да можете да ја креирате неограничен комбинации на бои од помине уметност дизајн.Со користење на Совети : Пренос на слика со обновливи помине плочи со јасно желе stamper, и печат на вашите нокти со stamper.Трикот е да се направи movment брзо да се печат на сликата на чинијата за сервирање.Одлична помине уметност печат , идеални за украсување нокти во вашиот дом.Големина : 120mmx60mm/100mmx40mm Material : Нерѓосувачки Steel Quantity : 1 PCWeight : 18kg Template Тип : Stamping Item Состојба : 100% Нови Нокти Designs Pattern : Цвет Писмо се Зголеми Кула Висока Heel Usage : Помине Уметност полски Трансфер Stencils Feature : Правоаголник Образец Stencils за Nails Detail : Нерѓосувачки Челик Образец Помине Уметност Слика Известување : Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат,па ве молиме да го изберат правото лак ,и ако за прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper,ве молиме обидете се повторно.Ви благодариме.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите