.

.

Тешки крупните Организатор Складирање Торба Движат Торба со големи Рачки и Патентите за Движење,Патување,Божиќ Декорација за Складирање,6 Пакети (Зелена,65 x 30 Инчи,

Тешки крупните Организатор Складирање Торба Движат Торба со големи Рачки и Патентите за Движење,Патување,Божиќ

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Квалитет на материјалот : организатор складирање кесички се направени од издржлив ткаени обложен материјал полипропилен, ако ти треба нешто здрав и доволно голема за да ви помогнеме се движи дома, овие големи се движат торба ќе ви помогне многу. 2. 3 Големини по желба : има 3 различни големини на чување кеси, така што ќе може да го изберат правото складирање торба според вашите вистински потреби, практичен патент работи целата должина на торбата, што го прави полесно да оптоварување и истовар.Лесен за користење : овие обновливи складирање кеси има здрав справи и патент за удобен за носење, тие ќе ја заштити секоја точка од гребење и оштетување кога се движат, и тие, исто така може да биде укината станот во мали димензии за лесно складирање во фиоки, плакари, автомобили или багаж и повеќе.Широко се применува : овие складирање кеси се многу корисни и разноврсна, тоа ќе помогне за решавање на вашата облека се движат проблем заедно со простор за скапи костуми, тие, исто така, може да се примени во различни места, како што се патување, облека складирање, универзитет сметководствена, спортски, и кампување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите