.

.

Викинг Мастило Комплет Портрет 0.5 oz (15ml) Тетоважа Мастило - 12 Единици

Викинг Мастило Комплет Портрет 0.5 oz (15ml) Тетоважа Мастило - 12 Единици

мислење на клиентот:

DEN 1176.00
Достапност
Во достапна форма

Ние сме биле во секторот за повеќе од 20 години производство и дистрибуција на сите видови на стоки за тетоважа уметници, меѓу кои се : Мастила, Разредувачи, Игла Касети, Матрицата и Матрицата Смена, Пренос на Хартија, Сапуни, Креми, Завои и Машини.Нашите бои се развиени од најдобрите тетоважа уметници, тие се лесни, сестрано, и лесно да навлезат.Ние имаме развиено висок квалитет пигменти, тие нема да ја изгубат стабилноста во текот на годините.Сите наши производи се гарантирани од страна на силните мерки на контрола во процесот на производство.Теглите имаат двојно безбедност затворање : Заштитна мембрана што гарантира стерилитет на производот, и завртка капа.Ние имаме широк спектар на бои, црнците и нијанси.Можете да ги најдете во разни големини, во заштеди формат колекции, и комбинации, заедно со други од нашите производи.Ние се стремиме да им понуди квалитетни производи достапни за секого.На нашите производи ние ја нагласи Црна Динамит, тоа е интензивна црна, тоа нема да се претвори сина или зелена со текот на времето.Конзистентност е добро за сите видови на работа, што многу добро се прилагодува на сите типови на кожа и ќе го воодушеви најсложените.Сите наши мастила се вегетаријанци.Дознајте повеќе за нашите широк спектар на Викинг Мастило.Тие се достапни во различни формати и бои.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите