.

.

ZTIAN Чување на датотеки Полици и апарати за Домаќинство Виси полици за книги, Железо Огради за да се Спречи Предмети од Паѓање, Канцеларија Полици и Складирање Полиц?

ZTIAN Чување на датотеки Полици и апарати за Домаќинство Виси полици за книги, Железо Огради за да се Спречи

мислење на клиентот:

DEN 1584.00
Достапност
Во достапна форма

▣Ограда дизајн : голема дупка на оградата дизајн е убава и дарежлив, го спречува предмети од паѓање.Интимна парапет спречува паѓа и прави простор за побезбедно. ▣ Шупливи дизајн : секој слој на датотеката рек користи шупливи дизајн, која е убава и вентилирани, не е лесно да се акумулира правот. ▣Ѕид-монтирани списание рек : Оваа складирање рек исто така, може да се користи како списание датотека рек!Својата значителна капацитет на носивост и пространа внатрешност простор. ▣Мултифункционален : Овој модуларен и пластовидно ѕид-монтирани организатор е дизајниран да се беспрекорно одговара на било какви простор и декорација. ▣Лесно да се инсталира : Овој ѕид-монтирани file manager е опремена со сите потребни хардвер, вклучувајќи ги и лесен-за-инсталирање на мини дух ниво.Монтажа трае неколку минути, вие само треба да ги следат инструкциите.Со овој виси датотека носителот, сè ќе изгледа уредни, чисти, декорирани, и повеќе пријатни за окото!Контрола на хаос и во организирањето на вашето биро, како е можно поскоро!Кога ќе треба да се организираат голем број на датотеки, папката е билет.Лесно можете да зачувувате датотеки во преклопувачки формат, така што ќе може да се најде она што ви треба во еден поглед.Чиста и уредна работа област помага да се разјаснат вашите мисли и да се постигне своите цели faster Do сакате да бидат повеќе фокусирани и поефикасни на работното место?Тогаш овој ѕид-монтирани file manager е совршен за вас!Ние можеме да се осигура дека вашиот нов пространа и уреден работен простор ќе го зголеми вашиот ефикасноста на работата, додека намалување на вашето ниво на стрес.Ѕид-монтирани управув. со датот Ѕид-монтирани папка менаџер Убава соба декорација Канцеларија биро организаторот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите