.

.

Јаглерод Стрелаштво Целна Лов Пракса Стрели 30 Инчен за Снимање со Извивам Соединение Лакови (Пакување од 12)

Јаглерод Стрелаштво Целна Лов Пракса Стрели 30 Инчен за Снимање со Извивам Соединение Лакови (Пакување од 12)

мислење на клиентот:

DEN 360.00
Достапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ-Јаглерод вратило, TPU пластични капки тип ване, од не ' рѓосувачки челик стрелките совети.ПОВРЗАНИ со ПАРАМЕТАР-30 Inch вратило, Односно, D. : 6.2 mm К. Г. : 7.8 мм, GPI 13 жито, ' Рбетот 500. ПРИЛИКИ-На стрелките се препорачува да се користи за извивам & соединение & традиционалните лакови, чија нерешено тежина се меѓу 20 LB и 50 LB,можете да ги купите за цел пракса, отворено снимање и лов користи.ВКЛУЧУВА-12 парчиња на fiberglass стрели и 6 подарок nocks.ОДГОВАРААТ ЗА Целните пракса и лов.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Вратило Материјал : Fiberglass FLETCHING Материјал : TPU Пластични Arrowhead Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Вратило должина : 30 IN Бунари со дијаметар : 6.2 mm(I. Г.) 7.8 mm(К. Г.) GPI : 13 Зрно р' бетот : 500 One Парче Нето Тежина : 33g Препорачува нерешено опсег на тежина : 20-50 LB Погоден тип на лакови : Извивам лакови, соединение лакови Состојба : 100% Нов објект КАРАКТЕРИСТИКИ Прилагодливи nocks Отстранлив Arrowhead, можете да ја промените на различни точки според вашите специфични користи Екстремни правост ви понудат точни пука Совршена комбинација на работна рака и машина за правење Внимателен избор на материјали го прави нашето стрели' издржливост и долготраен живот со право на користење на ПАКЕТОТ Димензии : Околу 33 IN од 3ВО од 3ВО 12 парчиња стрели (и 6 nocks подарок) се вклучени.БЕЛЕШКИ Избере најсоодветен стрели и лакови за оној кој треба да Избере најсоодветен нерешено тежина треба на лакови и стрели да Избере најсоодветен стрели за лакови ВНИМАТЕЛНИ во ВРСКА со ЦЕЛТА ШТО се ПУКА!ЗА НАС Стрелаштво Про се специјализираат во производство на различни видови на висок квалитет на стрели со различни материјали, како што се fiberglass, се меша јаглерод, чист јаглерод и легура AL да се вклопи во вашиот различни потреби.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имаш било какви прашања, може да имате добро искуство со нас и со нашите стрели.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите