.

.

YUE12J Биро Easel,Големи Прилагодливи Десктоп Easel,Преносни Занает работна Станица,Дрвна Маса Easel Цртање Одбор,Занает Уметност Сликарство Носителот на Екранот,47X34CM

YUE12J Биро Easel,Големи Прилагодливи Десктоп Easel,Преносни Занает работна Станица,Дрвна Маса Easel Цртање

мислење на клиентот:

DEN 3246.24
Достапност
Во достапна форма

На easel е лесен и практичен, без разлика дали тоа е уметност студио со ограничен простор или мал студент стан, тоа може да се смести во оваа easel.Стабилна структура, лесно да се соберат.Ако сеуште имате било какви прашања во собранието на процесот на, ве молиме слободно да ни се обратите за помош.Ние сме посветени на создавање на производи кои ги задоволуваат потребите на сите оние кои сакаат сликарство, и ги охрабри луѓето да уживаат во забавата на создавањето.Ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитет цврсто дрво, трајни, рака-полиран и полиран, со јасна текстура.Висината е прилагодлив : висината на вредноста дупка на рамка за поддршка рамка на двете страни на easel, рамката за поддршка рамка може да се прилагоди за да одговара 4/6 брзина висина.Спецификација : - Име на Производ : Мултифункционален easel - Производ материјали : дрво - Производ тежина : 1.2 КГ, 1.8 kg - Производ големина : 47x34cm, 46x65cm - Погоден за : десктоп сликарство, скицирање, маслото десктоп, итн.Овој пакет вклучува : 1 дрвени easelnote : Поради светлосни ефекти, прикажување на светлината, контрастот, и сл., на нијансата на сликата може да се разликува малку од вистинската боја.Благодарение на прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешка, ви благодарам.

Клучни карактеристики

- Product Name:
Multifunctional easel
- Product material:
wood
- Product weight:
1.2KG, 1.8kg
- Product size:
47x34cm, 46x65cm
- Suitable for:
desktop painting, sketching, oil painting desktop, etc.
This package includes:
1 wooden easel :
Due to lighting effects, display brightness, contrast settings, etc., the hue of the image may differ slightly from the actual hue. :
Thanks to the manual measurement, please allow 1-2cm error, thank you. :

Им се допаѓа и на купувачите