.

.

Обединетите Абразиви САИТ 70968 Trimback Размавта Диск T27 5 x 5/8-11 40x, 10

Обединетите Абразиви САИТ 70968 Trimback Размавта Диск T27 5 x 5/8-11 40x, 10

мислење на клиентот:

DEN 2467.20
Достапност
Во достапна форма

Премиум циркониум жито.Издржливи полиестер-памук подлога обезбедува брзо сечење акција и долг живот.Специјално дизајнирани ABS пластика може лесно да се кастри далеку да се изложи повеќе абразивен материјал.Мелење, deburr, се вклопуваат, и заврши сите со еден пршлен.Слободни на железо, хлор, и сулфур соединенија (Fe + Cl + S

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите