.

.

XFISHMAN Лета-Врзување-Материјали-Гума-Нозе-Силиконска-Гума-Здолниште 12-24 Бои Летаат Врзување Материјали

XFISHMAN Лета-Врзување-Материјали-Гума-Нозе-Силиконска-Гума-Здолниште 12-24 Бои Летаат Врзување Материјали

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Изгради свој риболов намамат здолништа со оваа дива различни прво квалитет на силиконски ленти.Асортиман ќе биде од голема помош за оние кои работат на тајна еден-на-еден вид мамки.Забрането боја нозе се широко се користи во многу модели на муви врзување.Силиконски здолниште замена за Spinnerbaits,Buzzbait,Buzzbait,со Лажица,на Ножот & Убодни мами.Секој пакет содржи околу 40 насоки( нозе) мерење 5.5" во должина и доаѓа во 24 најпопуларните бои.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите