.

.

Амазон Essentials Жените Студио Sculpt Тенок Bootcut Јога Панталона

Амазон Essentials Жените Студио Sculpt Тенок Bootcut Јога Панталона

мислење на клиентот:

DEN 360.24
Достапност
Во достапна форма

74% Полиестер, 26% Elastane.Увезени.Elasticated затворање.Машина За Миење.Полиестер ткаенини со посилна elastane обнова на поддршка на нашите клиенти, давање на sculpting ефект.Еден Бренд.Опремени преку колкот и бедрото, со разгореа нога.Висок пораст половината; седи над папокот.Ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигураме дека нашиот облека се поудобно, повисок квалитет, и подолготраен—по пристапни цени за целото семејство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите