.

.

Маг-Безбеден Безжичен Полнач,3 во 1 Магнетни Безжична Станица за Полнење со Ноќта Светилка за iPhone 13/12/Pro/Pro Max/Мини/SE/11/X/XS/8 Плус,iwatch SE/6/5/4/3/2,AirPods Pro/2(со Адаптер)

Маг-Безбеден Безжичен Полнач,3 во 1 Магнетни Безжична Станица за Полнење со Ноќта Светилка за iPhone 13/12/Pro/Pro

мислење на клиентот:

DEN 1103.76
Достапност
Во достапна форма

[СПИЕЊЕ ПРИЈАТЕЛСКИ]полнење база е опремен со прилагодливи led око за заштита светлина.Подобрување на полнење брзина,елиминирање на проблеми на изнаоѓање на"Најдобрата Локација". [i Watch]iwatch 2/3/4/5/6/SE.На маг-безбеден безжичен полнач стојат работите со i Phone 12/Мини/Pro/Pro Max/XR/XS/XS Max/X/8/8 Плус,Airpods 2/Pro,Галакси Пупки,iwatch 2/3/4/5/6/SE,и други Чи-от телефони.Се качи на Y-во облик на заградата на база и да ја поправите тоа со завртки Забелешка 1.Се уште се загрижени за потребата да се носат многу полнење глави и полнење кабли кога ќе излезе Нашата 3 во 1 полнач помага да се реши овој проблем!Тајната за чиста и уредна десктоп Само 1 полначот може да го полните телефонот,earbud и да се види одеднаш,да го снимите вашиот простор,да ги задржи вашите биро чиста и уредна Брзо и безбедно полни Со полнење кабел и брзо полнење 3.За подобро полнење искуство,ве молиме да го користите за брзо полнење 3.[3 ВО 1 БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ]Само еден полнач може да го полните телефонот,слушалка и iwatch одеднаш,без наизменична полнење или прегревање предизвикани од неусогласеност,обезбедување на стабилни полнење искуство!Кабелот е скриен во полначот база,велат збогум на преполни кабли и да ја задржите вашиот десктоп уредни и чисти.ве молиме да го користите вклучени полнење кабелот и адаптерот за полнење.[Чи-от Слушалка]Airpods 2/Pro/Samsung Галакси Пупки/+.0 адаптер,брзо полнење на уредот додека се осигура безбедноста на вас и вашиот уред Не само што го Поддржува вертикална и хоризонтална режим за подобро ќе слободни вашите раце да уживате во видео повици или гледање филмови Ноќната Режим Внимателен ноќ светлина,има се префрлите на контрола на светлина, светлината или исклучен,нема да влијае на вашиот сон Лесно да се носат Монтажни дизајн,лесно да се стави во торба кога ќе одиме Ние сме посветени на 100% задоволството на клиентите,ние обезбедуваме 24 часа пријателски услуги на клиентите,ако имате било какви прашања,добредојдовте да контактирате со нас Чи заверена полначот : Моќност : телефон(15 W)+iwatch(3 W)+слушалка(3 W) Влез : 9 V-2 A/12 V-2 A Полнење Distnce : =2-8ММ Она што ќе добиете 1x3 во 1 Безжичен Полнач 1x3. [Samsung]Забелешка 5/Забелешка 7/Забелешка FE/Note 8/ Забелешка 9/Забелешка 10/10+/Забелешка 10 Плус/Забелешка 10 5 G/S6/S6 Работ+ /S6 Активен/S7/S7 Edge/S7 Активен/S8/S8+/S8 Активен/S9/S9+/S10/S10+/S10 5 G/S10e/W2017(СМ-W2017)/Кели(СМ-W2018)/Galaxy S Лајт(СМ-G8750)/S21/S21 Ултра 5 G/21 Плус/S20/Белешка 20 Ултра/S10/S10+/S10 E/S9/S9 Плус/S8/S8 Плус/S7/S7 Edge/S6 Работ +/S6 Edg /S6 Работ Плус/Nexus 4/Nexus 5/Nexus 6.0 Адаптер 1x Metal Плоча 1x Type-C Кабел 1x Screwdriver,2x Screwsk на база 3. [Huawei]P30/P40 Pro/Mate 20/30 Про. [ЛЕСНОТИЈА МАГНЕТНИ УСОГЛАСУВАЊЕ&ПОЛНЕЊЕ ВО 360°на РОТАЦИЈА]Едноставно поставете го вашиот i Phone 12 на маг-безбедно полнење стојат,силен магнет автоматски ќе се усогласат телефонот полнење област за прецизно и ефикасно полнење,нема потреба да се грижите за вашиот телефон на лизгање off.Можете да ја прилагодите светлината на ламбата со допирање на прекинувачот,не треба да се грижите за вознемирувачки вашиот сон,идеален безжичен полнач на обвинителна клупа за вашиот ноќната. [ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ]3 во 1 маг-безбедна безжична полнење стојат компатибилен со i Phone 12 серија со маг-безбедно случај,останати Чи-вклучете телефони без маг-безбедно случај, исто така, може да биде обвинет од страна приложување метална плоча на задната страна на телефонот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите