.

.

SDFOOWESD Бременоста Тело Перница у Облик на Тело Перница со Полно Тело на Бременоста Перница/Породилно Перница,U-Форма со Полно Тело Перница за Болки во Грбот,Стомакот

SDFOOWESD Бременоста Тело Перница у Облик на Тело Перница со Полно Тело на Бременоста Перница/Породилно Перница,U-Форма

мислење на клиентот:

DEN 520.80
Достапност
Во достапна форма

Бременоста перница карактеристики на монтажни продолжување дека може да се користи како свој полно тело, перница, или прикачени на телото перница за дополнителни грбот или стомакот поддршка, правејќи го овој одличен перница за бремени жени и само за некој друг!.Поддржува вашиот судрат, грбот, вратот и колената : Оваа перница ви помага да се постигне оптимално феталниот позиционирање додека се лежи во кревет - додека помагање во олеснување на Карличен Gridle Болка или Symphysis Pubis Дисфункција.Нашата У облик на тело перница помага поддршка на грбот, колковите, колената, вратот и главата да помогнат да се олесни непријатност поврзани со бременоста, ишијас, фибромијалгија, појава на рефлукс, и повеќе.Спецификации : 165x85cm,Одговара на сите двокреветни и цар големина кревети; Транзиции во старечки перница за да им помогне на мајките исправена положба на телото.Зошто да се : Креира мирен сон за бремени жени со користење на сите во едно тело перница, наместо на повеќе перници постојано се лизгаат и се движи преку ноќ.Тоа може да се користи како бебе безбедност перница за да се спречи бебе од превртување и други опасности.Може да се користи како релаксирачки под перница, се стави вашите раце на половината како назад, правите што сакате.Целосната и широк перница површината може да помогне за споделување на физичкиот притисок на бремената мајка, така што на бремена мајка се чувствува удобно и држи добар сон.Производ parameter Product име : Мултифункционален перница за бремени women Color : white Material : Ткаенини : обична ткаат cotton Lining : 70% полиестер влакна 30% nylon Filling : полиестер влакна (висок-квалитет на високо еластична памук)Големина : 165*85 CM (65x33.5in)Пакување листа : бремена жена перница x1note : Овој производ не содржи други content Please овозможи 1-2 cm, која е различна поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот.Ви благодариме за разбирањето!Ви благодарам многу за избор на нашата продавница!Ние ќе продолжиме да ви обезбеди со повеќе и подобри производи!Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници тим!Нашиот тим ќе ви овозможи со најдобра услуга.Сега, ве молиме додадете ме на количката и ме однесе дома!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите