.

.

Cavallini Трудови & Ко. Inc, Palmistry Заврши, 20x28 инчи (WRAP/Дланка)

Cavallini Трудови & Ко. Inc, Palmistry Заврши, 20x28 инчи (WRAP/Дланка)

мислење на клиентот:

DEN 238.80
Достапност
Во достапна форма

Единствено еднострана хартија за завиткување.Мерење околу 51cm x 71cm.Печатени на квалитетот италијански крим-поставени хартија акции.Совршен за Завиткување, Обликување и други Креативни напори.Испраќање Валани во здрав поштенски цевка.Cavallini Печатени Трудови - Cavallini Печатени Трудови од Италија - Cavallini Трудови се печатени на парична казна, со висок квалитет поставени хартија од Италија.Тие поседуваат извонредна репродукции на гроздобер реклами, постери, книга илустрации, и повеќе.Секој лист е навистина работа на уметноста, подготвен да се откажам или рамка - или да ги користат за подарок заврши, bookmaking, scrapbooking, колаж, кутија одлуки, - карта во донесувањето одлуки, книга ги опфаќа, и многу повеќе!Листови мерка 20x28 инчи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите