.

.

SPNEC ATYTY 3X 4.5 X Заварување LED Loupe Зголемувачот Лемење Железо лупа Алигатор Клип Носителот Рака Заварување Поправка Алатка Mgnifying

SPNEC ATYTY 3X 4.5 X Заварување LED Loupe Зголемувачот Лемење Железо лупа Алигатор Клип Носителот Рака Заварување

мислење на клиентот:

DEN 3754.80
Достапност
Во достапна форма

Прилагодливи алигатор клипови и носителот, се одржи на предмети во секој агол.Со база за добра стабилност.Вклучува дозвола за производство на електрична лемење железо.Две леќи со различна magnifications : 3 X/4.5 X. Со бела LED светла, работи многу добро во темнината на животната средина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите