.

.

Една Жица Акустична Цевка Надзор на Слушалката Слушалката за Blackbox Bantam-M UHF двонасочна Радио

Една Жица Акустична Цевка Надзор на Слушалката Слушалката за Blackbox Bantam-M UHF двонасочна Радио

мислење на клиентот:

DEN 2052.00
Достапност
Во достапна форма

Сосема Нов Премиум Квалитет.Овој Надзор, комплет е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема.Вклучува солиден lapel микрофон со надзор стил акустична цевка слушалка.Компатибилни Модели : Motorola/ Bearcom : BC10 BC120 BC130 BC20 BC90 BC95 BPR40 CLS1110 CLS1410 CLS1450 CP100 CP110 CP120 CP125 CP150 CP185 CP200 CP200 XLS CP200 D CP220 CP240 CP250 CP300 CT125 CT150 CT250 CT450 Mag One BPR40 MU11 MU12 MV11 MV12 MV21 C MV22 XU1100 XU2100 XU2600 XU4100 XV1100 XV1400 XV2100 XV2600 Relm : RP6500 RPU3000 A RPU3600 RPU6500 RPU7500 RPV3600 RPV6500 RPV7500. Гаранција : 12 Месеци.Премиум квалитет Blackbox Bantam-M UHF 1-жица надзор, комплет кој вклучува солиден lapel микрофон со надзор стил акустична цевка слушалка.На засилен слушалка клип обезбедува кабел за задржување и ја елиминира вирус на слушалка.На високо-квалитетни electret кондензаторот микрофон елемент произведува одлични пренесува аудио.Метален клип обезбедува микрофонот / PTT елемент на корисникот lapel или јака.PTT копчето е во склопот наоѓа за лесна употреба.Солиден, поликарбонат домување е дизајниран за издржливост да се справи со тешки услови на работа.Овој 1-жица надзор, комплет со lapel микрофонот е дизајниран да совршено се надополнуваат вашиот Blackbox Bantam-M UHF двонасочна радио.Компатибилни Модели : Motorola/ Bearcom : BC10 BC120 BC130 BC20 BC90 BC95 BPR40 CLS1110 CLS1410 CLS1450 CP100 CP110 CP120 CP125 CP150 CP185 CP200 CP200 XLS CP200 D CP220 CP240 CP250 CP300 CT125 CT150 CT250 CT450 Mag One BPR40 MU11 MU12 MV11 MV12 MV21 C MV22 XU1100 XU2100 XU2600 XU4100 XV1100 XV1400 XV2100 XV2600 Relm : RP6500 RPU3000 A RPU3600 RPU6500 RPU7500 RPV3600 RPV6500 RPV7500 Battery карактеристики : *Солиден lapel микрофон со надзор стил акустична цевка слушалка.*Солиден, поликарбонат домување овозможува максимална издржливост.*Бучава намалување на микрофон елемент кој произведува одлични пренесува аудио.*Вклучува резервни earbud.*Во склопот наоѓа во ПЗЗ копчето за лесна употреба.*Вклучува полиуретан-jacketed извиткани микрофон кабел.*Вклучува 12-месеци бесплатна замена гаранција за производителот дефекти.Ние нудиме врвен квалитет надзор, комплет со lapel микрофон, произведени од страна на ISO 9001 заверена растенија користење на state-of-the-art технологија за најдобрите квалитет Motorola надзор, комплет.Секоја надзор, комплет е тестирана во текот на процесот на производство, за да бидат слободни на дефекти за форма, одговара и изработка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите