.

.

Icebreaker Мажите Shifter Jogger Дневна Панталони

Icebreaker Мажите Shifter Jogger Дневна Панталони

мислење на клиентот:

DEN 3598.80
Достапност
Во достапна форма

88% Волна/ 9% Најлон/ 3% Elastane.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Одговорни За Собирање : Одговорно Извори.Материјал : 87% merino волна, 10% најлон, 3% Lycra.Одговара : тенок.Inseam : [големи] 30in.Нога Отворање : 10in (еластична ткаенината).Идеален за ладно-времето работи, тренинг во теретана или релаксирање после долги, лути ден надвор, ажурирани Shifter Панталони комбинирајте стилот на класичен jogger sweatpants со нашите тери corespun ткаенина-најлон влакна завиткани во merino волна и помеша со Lycra за крајната комбинација на трајност, се водат и до-to-кожата и мекост.Еластичен корселе карактеристики внатрешна drawcord за безбедна се вклопуваат, и двете страна џебови ажурирајте го вашиот телефон и други мали предмети блиски.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите