.

.

Firsty Усогласат Осум - На Следната Генерација во Сопствени Лилјак Контрола Перформанси - Безбол, Софтбол, Fastpitch, Slowpitch - Powered by USSSA - Обука и во-Игра - Средно Училиште & Кол?

Firsty Усогласат Осум - На Следната Генерација во Сопствени Лилјак Контрола Перформанси - Безбол, Софтбол, Fastpitch,

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

КО-СОЗДАДЕНИ ОД 15 ГОДИНИ HAILEY КОКС!На Следната Генерација Во Сопствени Зафат Перформанси.На Усогласат Осум создава природен облик зафат што се ДОБИВА ВАШИТЕ РАЦЕ ПРАВО во СЕКОЕ ВРЕМЕ = Слатка Место Конзистентност.Генерираат повеќе енергија со користење на природен потпора.Hailey со цел Усогласување со Осум contoured PINKY КАПКА која им овозможува на вашите раце да се фаќате на knob додека останатите ултра удобно.ЗАШТИТА НА ВАШИОТ РАЦЕ.На Firsty Fusion Core помага во апсорбирање на лилјак шок на рана Пролет и доцна Есен дена.Одобрени За Средно Училиште м секогаш се обидува да се подобри моето замав.На Усогласат Осум ми даде поголема моќ и доследност во мојот замав.Нејзините вистински договор.". "Леле, можете да ја почувствувате разликата, Id никогаш не замав нормален лилјак се справи со повторно.". "Како средно училиште тренер, јас ја гледам цело време.Играчи кои немаат соодветна рака поставување на лилјак и не може да изгледа да се пробие на навика.На Усогласат Осум добива вашите раце право при создавање на природни зафат се чувствува.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите