.

.

Преносни Купот на Превозникот Свитлива, Пијат Носителот со Рачка Вратоврска Еднократно, се Справи со Пијалок Контејнери за Бесење Носат Извади Пијалаци Coffer Млеко ?

Преносни Купот на Превозникот Свитлива, Пијат Носителот со Рачка Вратоврска Еднократно, се Справи со Пијалок

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

Ви држи подалеку од директен контакт со топли/ладни пијалаци или храна.Тоа е многу мала тежина, трае до минимален простор за складирање, едноставно се свитка настрана кога ќе заврши.Одговара најмногу првенство големини, вклучувајќи стандардни Старбакс кафе чаши.Соодветни Контејнери со големина 16-24 Оз.Повеќе цели-Специјалитет на пијалаци, млеко, вода, пијат, пиење, млеко чај готова брза и сл.Дизајниран да се одржи 2.7-3.5 инчи (7-9 cm) дијаметар чаши со кружни rim околу врвот (Не се погодни за паралелно-двострано шишиња или лименки).Материјал : изработени од ткаенина, со не се лизга гумени внатрешноста на купот на носителот.чување на вашите раце се исуши.Премиум iced кафе превозникот свитлива, обновливи и удобно.Дршката може да се прилагодува должина.Издржливи, Еко-пријателски, Перат и Еднократно Купот на Превозникот Свитлива - се Каже збогум на непотребното фрли-далеку хартија првенство ракави, со нашите стилски и обновливи кафе sock.Најдобро од сите, тие се лесно да се мијат со топла вода и може да се воздушно сушен.Стил : 2 парчиња.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите