.

.

Firestone Weathergrip Сите Временски услови Туринг Гуми 245/60R18 105 H

Firestone Weathergrip Сите Временски услови Туринг Гуми 245/60R18 105 H

мислење на клиентот:

DEN 1900.80
Достапност
Во достапна форма

Изграден за да Ви Помогне да бидете во Контрола, Без Разлика на Временските услови.Убеден Влажни Перформанси Во Текот На Годината.Долго-Траен Перформанси со 65,000 Миле Ограничен Километражата Гаранција. 3 Врв Планина Снегулка Уверение.На Firestone Weather Grip гуми е конструиран за да ви помогне да бидете во контрола, без разлика на временските услови.Изграден за автомобили, мини-комбиња, и CUVs, оваа сите-времето гуми овозможува изведба во влажни услови во текот на годината и е на 3 Врв Планина Снегулка уверение.На Firestone Weather Grip обезбедува долготрајни перформанси и доаѓа поддржани од страна на 65,000 миле ограничена гаранција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите