.

.

DYTD Жени е 2 Парче Секојдневен Тренерки Облека Поставува Копчето Долг Ракав Кошула и Pleated Здолниште Работа Облека

DYTD Жени е 2 Парче Секојдневен Тренерки Облека Поставува Копчето Долг Ракав Кошула и Pleated Здолниште Работа

мислење на клиентот:

DEN 887.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Материјал : Полиестер смеса.Овој 2 дел цвет печати shirt е направен од кожата мека и пријателски ткаенина која ги обезбедува сите-ден удобност.Карактеристики : копчето до пред кошули може да се носи како палто, јакна или туника со leggings, фармерки, здолништа, панталони.На pleated здолништа може да се спарите со т-маица и подвезици за лето и есен шик изглед.Прилики : Овие тренди копчето до пред кошули и pleated здолниште се совршен избор за активности на отворено, на плажа, шопинг, коктел забава, запознавање, или било какви други видови на дневни носат во текот на летото и есента време.Перење вовед : Рака мие или машина за миење препорачува, избегнувајте користење на кајгана, НЕ за перење со топла вода, и висат да се исуши.Големина : S-XXL.Ве молиме прочитајте ја големината на табелата што се предвидени во слики внимателно пред да нарачате.За било какви други проблеми, ние сме тука за вас.Клиентите искрено задоволство е untiring извршување на нашата компанија.DYTD Жени е 2 Парче Секојдневен Тренерки Облека Поставува Копчето Долг Ракав Кошула и Pleated Здолниште Работа Облека Карактеристики : Овој 2 Дел Секојдневен Тренерки Облека Групи се дизајнирани со копчето до пред кошули, долги ракави, копчето до затворање и pleated мини краток фустан.Единствена горниот дел од телото прави да се чувствуваат сигурни.Дизајнот е целосно на модата смисла.Овој 2 дел долги ракави и кратки pleated здолниште одговараат на се убави, модерни, елегантни и благородна, што го прави најдобар избор за повик за секојдневно носење, партија, кои датираат, шопинг, одмор и сл.Како подарок за вашиот сакан, тоа е исто така добар избор.Секоја жена која сака убавината не ќе одбие овој модерен 2 парче сет.Големина на Табелата(инчи) : S : Биста : 33.46" Половината : 26.77" Хип : 35.43" Врвот : 22.83"Здолниште : 20.87" М : Биста : 35.43" Половината : 27.95" Хип : 37.40" Врвот : 23.23"Здолниште : 21.26" Л : Биста : 37.40" Половината : 29.13" Хип : 39.37" Врвот : 23.62"Здолниште : 21.65" XL : Биста : 39.37" Половината : 30.31" Хип : 41.34" Врвот : 24.02"Здолниште : 22.05" XXL : Биста : 41.34" Половината : 31.50" Хип : 43.31" Врвот : 24.41"Здолниште : 22.44" answer : ___________________________ Note : ве Молиме да се напомене таму може да се 1-3cm/0.4-1.2 инчен разлика според упатство за мерење. Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.Услуги на клиентите : задоволството на Клиентите е нашиот НЕМА. 1 приоритет. - Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт. На нашите професионални услуги на клиентите тим ќе го реши секој проблем ви се исполнат, и ветување во-задоволни шопинг искуство за вас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите