.

.

Estink Приколка Имајќи Другар, 4pcs Нерѓосувачки Челик Лого Заштитници

Estink Приколка Имајќи Другар, 4pcs Нерѓосувачки Челик Лого Заштитници

мислење на клиентот:

DEN 743.76
Достапност
Во достапна форма

【Премиум Квалитет на Материјали】Нашите имајќи другар е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал за максимална заштита од корозија. 【Премиум Квалитет на Материјали】Нашите имајќи другар е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал за максимална заштита од корозија. 【Fitment】Оваа имајќи пакер одговара на повеќето приколки со 1.98 инчен центар дијаметар. 【Функција】лого rotectors може да се задржи водата и нечистотијата од центри и лежишта. 【Трајни да се Користи】 Користење на овој брод приколка центар е одличен начин да се прошири имајќи живот, практично да се користи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите