.

.

Greenline Стоки Виски Очила - 10 Мл Гимнастик Подарок Сет за Њујорк љубовници, Гравирани со Њујорк Мапа на Градот | старомодни Карпи Стакло - Наместете го на 2

Greenline Стоки Виски Очила - 10 Мл Гимнастик Подарок Сет за Њујорк љубовници, Гравирани со Њујорк Мапа на Градот

мислење на клиентот:

DEN 647.52
Достапност
Во достапна форма

Песок гравирани виски гимнастик : Секој Greenline Стоки карпи виски чаша беше гравирани со стручни занатски и карактеристики рака подготвени улица мрежа со координати на мапата.Стакло проекти се внимателно спакувани во домот на подарок кутија и одбраната да се направи траен впечаток!. 10 мл со тешки база : Премиум квалитет стакло, 100% ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ, и само право големина.Ова стакло е погодна за секој број на коктел класици.Изгледа особено елегантен, со старомодни, скоч, или полно работно тело бурбон.Машина за миење садови безбедно и гарантира за живот : Секој lowball пиење чаша е песок гравирани да се задржи интегритетот на дизајнот.Не ќе ги измиете или се смениле во машина за миење садови.Очила, исто така, е темелно тестиран за да биде кршење на отпорни.Уникатен подарок идеја : во Потрага по уникатен подарок идеја?Ти најде тоа.Секоја чаша карактеристики сложена мапа на градот кој се обвива околу гимнастик да се покаже омилена соседството или hangout во неверојатен детал.Стакло гаранција : Ние знаеме што се случува да се сакаат овие очила, но во случај да не, секој комплет доаѓа со 100% Пари Гаранција за враќање.Тешка бројат дното.Песок-гравирани со вашиот омилен град.Долготрајни & трајни.Замрзнувач и машина за миење садови безбедно.Совршен за сите видови на whiskeys.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите