.

.

Пластовидно Филџани Кафе на Сет: 15 Унца Големи Редење Керамички Чаши Сет за Кафе Мока Млеко Чај Млеко - Сет од 4 Големи Порцелански Чаши Кафе 4 Боја Избрани(Топла Боја

Пластовидно Филџани Кафе на Сет: 15 Унца Големи Редење Керамички Чаши Сет за Кафе Мока Млеко Чај Млеко - Сет

мислење на клиентот:

DEN 2131.20
Достапност
Во достапна форма

*【Напорна и издржлива】Направени од издржлив бела керамички, фина текстура, тешко и издржливи, убава и великодушни.Целокупниот материјал е бело и беспрекорно чисти и концизен, а изгледа многу елегантна.Тоа е добар избор за луѓе кои сакаат да пијат сите видови на пијалоци. *[Благородна Атмосфера] Таа има уникатна сјај на керамика, боја густина промени природно, линиите се многу истакнати, моделот е убава, не е чувство на олеснување, и тоа изгледа многу елегантна.Ви овозможува да ви донесе двојно обложени уживање на вкус и визија кога уживање во разни пијалоци, и додадете различни задоволства на вашиот одмор време. *[Имаат колекција вредност] Како исклучителна керамички производи не само што може да ги задоволи дневните потреби на кафе, млеко, чај и други пијалаци љубовници, но, исто така, имаат голема колекција вредност.Јас верувам дека има таков керамички производи дома е многу убави и стилски работи. *[Добар дар] Овој керамички производ е стилски и елегантен, со деликатна линии, врежана, и многу убава.Не само што е тоа практично, но исто така е идеален подарок да одговара на било какви маса амбиент.Спарени со исклучителен подарок кутија, тоа е добар избор за подарок за пријатели и роднини. *[Лесно да се носат] Таписерии и благородна керамички производи, заземаат мал простор, лесен за чистење, лесно да се носат, отворено, бизнис патување или патување, го однесе на патување, и да уживаат во мирен живот во секое време, насекаде.Почитувани клиенти, многу сте добредојдени да ги избереме нашите производи.Оваа продавница е мала керамички продавница.Оваа продавница има голем број на многу исклучителна чаши и чинии, кои се многу погодни за вас за да пијат кафе, млеко, сок и други пијалоци во Yongkai.Домот, концизен и персоналните дизајн ви носи двојно уживање на визија и вкус.Лесен за чистење : За умерено мрсна нечистотија, само измијте со вода.Тешки мрсна нечистотија само треба да се натопени со мала количина на детергент, а потоа нежно се избриша, нечистотија, ќе исчезне.Сила : Различни од составот на обична керамика, коска кина е потенка, построг, носат-отпорни, и не е лесно да се кршат.Популарната елементи : ретро, модерен, животно, noble Applicable простор : дневна соба, спална соба, трпезариска маса, итн.Применливи сцена : дневна подарок со чај фах, ангажирање, Божиќ, роденден, свадба годишнина, двојката ден, Невестата и младоженецот, меден месец, диплома партија, булчински туш, итн.Материјал : ceramics Tea садови занает : шарени glaze Washing метод : рака wash These дизајн чаши ќе ви послужи со кафе, чај, сокови се Чека за пиење искуство за да додадете некоја елегантна атмосфера.Овој прекрасен сет може да биде одличен подарок за било пијалок љубител на било кој повод.Посебна забелешка : Овој производ е во вид.Тоа може да изгледа малку шарени должи на разликата во осветлувањето и да се прикаже.Производот е рачно мери, не може да биде грешка на 1-2 cm, ве молиме да се разбере.Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.Се надевам дека сите може да се купат производи тие се задоволни.Се надевам дека ви се допаѓа оваа чаша сет, се тоа да патуваат, да пијат чај, кафе и други пијалоци, и да уживаат во мирен и рекреација живот.Задоволството на клиентите е нашиот постојан извршување.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.Ние ќе ви послужи wholeheartedly и да се потрудиме да ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро.ви посакувам среќен живот!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите