.

.

Mouse Pad со врвка за околу Поддршка,3PCS Тастатура врвката за на Одмор со 15 инчен Лаптоп Ракав Лесно Внесување на ременче за на Одмор во Собата,Болка Gaming Mouse Pad за Статисти

Mouse Pad со врвка за околу Поддршка,3PCS Тастатура врвката за на Одмор со 15 инчен Лаптоп Ракав Лесно Внесување

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

【Лесно Пишување & Болка】На mouse pad поставете го задржува зглобовите во удобно и безбедно позиција, многу подобро отколку на одмор на масата, на ергономски глушец подлога може да се намали заеднички замор и спречување на повреди зглобот, па вашиот пишување е многу поефикасно, тоа е многу погоден за секојдневна работа и живот. 【Меки и Удобни】Тастатурата врвката за на Одмор Направени од подобрување на супер мека и мазна мемориска пена, Мека доволно да лулка на вашиот зглоб, но цврсти доволно да се заштити од повреда,и не е лесно да се деформира, тоа е идеален избор за долгорочна употреба. 【Не се Лизга на Дното】игри На подлоги за глувче има СТП не се лизга гумени долната може цврсто фатете десктоп да се спречи лизгање и случајно движење.Можете да уживате во стабилна глувчето за работа за време на работа или игри. 【Водоотпорен】2-во-1 врвката за на одмор содржи тастатура врвката за на одмор, Mouse Pad со врвка за околу Поддршка, помош на Глувчето врвката за на Одмор, Го глувчето за врвка за околу остатокот е направен од високо-квалитет Lycra ткаенина.На површината се водоотпорни, лесно да се чисти и без остатоци и дамки.Вие само треба да се избрише со влажна хартија крпа да го извади, кој е многу удобен за вашиот живот. 【Единствен Кориснички Изглед】изгледот на подлоги за глувче со дизајни и лаптоп ракавите се внимателно избрани од нас.На едноставни и стилски изглед додава уникатна боја на вашиот студија, канцеларија, и игри.Тоа е многу погоден за мажите и жените на секојдневниот бизнис, патувања, училишта, заводи, забава теми, итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите