.

.

QPLKKMOI 7 Оддел Исправена Кафе Чување на Организаторот, за Хартиените Чаши Салфетки и Садовите за Складирање и Др (Боја : Природна)

QPLKKMOI 7 Оддел Исправена Кафе Чување на Организаторот, за Хартиените Чаши Салфетки и Садовите за Складирање

мислење на клиентот:

DEN 4395.36
Достапност
Во достапна форма

9 прегради кафе организатор и condiment станица, кафе станица имаат две материјали да се избере, акрил и бамбус дрво.погоден за чување на хартиените чаши и капаци, салфети, цевчиња, итн.лесно да се чисти и да ги задоволи вашите потреби, давајќи им на вашите countertop уредни и уреден изглед.чист и модерен дизајн е совршен за секој дом, пауза соба или канцеларија.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви посакувам среќен шопинг!.Име : кафе codiment organizer Size : како shown Material : Акрил, бамбус wood Color : црна, бамбус color Thank за поддршка, ние ќе се стремиме да се направи подобро.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите