.

.

Fdesigner Бела Лажни Нокти, Кратко Притиснете на Ноктите Целосно Покривање Лажни Ноктите Плоштадот Акрилик Bellerina Нокти, за Жени и Девојчиња(24PCS)

Fdesigner Бела Лажни Нокти, Кратко Притиснете на Ноктите Целосно Покривање Лажни Ноктите Плоштадот Акрилик Bellerina

мислење на клиентот:

DEN 207.84
Достапност
Во достапна форма

24pcs постави цврсти притиснете на ноктите кратко со кутија нудат различни големина,соодветна големина која одговара на вашите секој прст и лесен за употреба.Лажни нокти целосна поклопецот се направени од страна на Не-токсични акрил,заштита на животната средина,одличен квалитет,не боли раката.Како да се користи сјајни вештачки нокти : √Користите ноктите датотека за да нежно лак вашите нокти за подобро се вклопуваат.√Изберете соодветен желе гел за да се држи на вашите нокти.√Изберете ноктите совет и притиснете вашите нокти за 15 секунди.Отстранете : Допрете го нежно по на јаз на страната на ноктите додека не паѓа исклучи или да го впие во топла вода за неколку минути.Таму имаат бесплатна лепак налепница и лажни нокти датотека за секој пакет,уживајте во нашата убава ноктите!Само 3 минути,вие може да го добиете истиот сјај ефект од себе, наместо да плаќаат за скапи нокти услуга во нокти салон.Плоштад лажни на доградба на акрилни нокти имаат совршен пакет,ве молиме имајте во предвид дека вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја прилагодувања,кога вие не го користите, ве молиме да се стави настрана од дете.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите