.

.

BlueLotus 7 Андроид 5.1 Quad Core Автомобил DVD GPS Навигација за KIA Sorento 2011 2012 2013 w/Радио+RDS+Bluetooth+WIFI+SWC+ПОМОШЕН Во +Бесплатен Бекап-Камера + НИ Мапа

BlueLotus 7 Андроид 5.1 Quad Core Автомобил DVD GPS Навигација за KIA Sorento 2011 2012 2013 w/Радио+RDS+Bluetooth+WIFI+SWC+ПОМОШЕН

мислење на клиентот:

DEN 10536.00
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите