.

.

GN 817.4 Серија не ' Рѓосувачки Челик Индексирање Клипот со Т-Рачка, Тип Б Без Одмор Позиција, Без Заклучување Орев, M20 x 1.5 mm Тема Големина, 33mm Thread Length, 40 Њутн Пролет Оптова

GN 817.4 Серија не ' Рѓосувачки Челик Индексирање Клипот со Т-Рачка, Тип Б Без Одмор Позиција, Без Заклучување

мислење на клиентот:

DEN 1032.00
Достапност
Во достапна форма

Нерѓосувачки челик, Европскиот Стандард Број 1.4305 (American Standard Серија 303) и Телото.Нерѓосувачки челик, Европскиот Стандард Број 1.4305 (American Standard Серија 303), хемиски никел-обложено Клипот pin.Technolpolymer пластика (Polyamid АП), не отстранлив Т-се справи.Челик, ISO 8675 (DIN 439) Заклучување орев.GN 817.4 индексирање plungers се слични на GN 817, но со Т-рачка наместо на тркалезна глава knob.Оваа форма овозможува подобра визуелна ориентација на индексирање позиција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите