.

.

Speedo женски Костим за капење, Едно Парче PowerFlex Flyback Печатени Возрасни Тим Бои

Speedo женски Костим за капење, Едно Парче PowerFlex Flyback Печатени Возрасни Тим Бои

мислење на клиентот:

DEN 538.56
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 78% Најлон/22% Xtra Живот Lycra.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Power FLEX Еко ткаенини Изработени од 100% рециклиран пред и пост-потрошувачите најлон отпадоци од предиво.Предната и задната лагер.Ќе брод во конкурентна кутија.Добро за планета, дури и подобро за пливачи.Овој еколошки костим за капење е направен од Власта flex Еко ткаенина, која има 100% рециклиран најлон предиво.Тоа, исто така, ја задржува својата форма до десет пати повеќе од традиционални костими за капење и нуди четири пати на компресија за да се помогне во намалување на мускулен замор.На летаат назад ремени обезбеди одлична опсег на движење за да се приспособат на вашиот моќен удар.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите