.

.

Clairefontaine Cuirisé Молив Случаи, 28 см, Црна и бела (Petrolio)

Clairefontaine Cuirisé Молив Случаи, 28 см, Црна и бела (Petrolio)

мислење на клиентот:

DEN 1446.24
Достапност
Во достапна форма

Еколошки кожа, пријатен и лесен за употреба - Една светкава, сјајни и модерна сенка што ќе ја заштити вашата шминка и пенкала со голем сјај.Вистински lambskin кожа, супериорен квалитет, цврсти и практична но пријатен на допир.Велур внатрешност со кожа zip - Произведени во согласност со Европските стандарди.Зеленчук тен со екстракти од mimosa и quebracho, хром-бесплатно, направени со голема почит за животната средина.Тука е оригинален производ, цветен да се земе насекаде : чанта, училиште торба, ранец.Ќе изгледа одлично во канцеларија, во автомобил.Clairefontaine 400032 C - правоаголен торба Cuirisé Emanuella, големина 26 x 28 см, боја Бензин.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите