.

.

2001-02 BAP Потпис Серија Сертифициран 100 Хокеј #C38 Сергеј Fedorov SER/100 Детроит Црвени Крила Службен NHL Трговски Картичка Произведена Во Играта ITG

2001-02 BAP Потпис Серија Сертифициран 100 Хокеј C38 Сергеј Fedorov SER/100 Детроит Црвени Крила Службен NHL

мислење на клиентот:

DEN 95.76
Достапност
Во достапна форма

Детроит Црвени Крила.Сергеј Fedorov.Печати Работи 100. Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 2001-02 BAP Потпис Серија Сертифициран 100 Хокеј #C38 Сергеј Fedorov SER/100 Детроит Црвени Крила Службен NHL Трговски Картичка Произведена Во Играта ITG.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите