.

.

8 Парчиња RGBW LED Рок Lights - Multicolor Underglow Nean Светлина Комплет со Bluetooth Контролер Музичкиот Режим за Автомобил Камион Автомобил, ЏИП, Камион, Џип, Off-Road

8 Парчиња RGBW LED Рок Lights - Multicolor Underglow Nean Светлина Комплет со Bluetooth Контролер Музичкиот

мислење на клиентот:

DEN 1749.60
Достапност
Во достапна форма

[Bluetooth контрола и мулти-боја на времето на чекање] светлина може да биде брзо поврзани преку Bluetooth, и RGB рок светлина комплет со до 16 милиони бои можат да бидат применети на различни сценарија за да ја збогати вашата патување живот. [Силни перформанси] умре-фрлија алуминиум домување и трајни леќа дизајн може да издржи секаква ситуација во секое време.IP67 водоотпорен оценка и shockproof/dustproof/rustproof, може да се вози во било поројниот дожд или тешки снег времето.На работниот век над 50.000 часа!. [Широко компатибилен] Компатибилен со i OS 7.0 или Андроид 4.3 и погоре.Тоа е многу погоден за сите 9-30v возила и опрема, и може да биде погодна за различни видови на камиони, автомобили, utv, атв, чамци, бродови, off-road, мотоцикли, 4x4, итн. [Брза и лесна инсталација] Скенирање на QR кодот за да ја преземете СТАН за инсталација, поврзете Bluetooth уредот да го поставите вашиот сопствен светлосни ефекти.Ние нудиме две години и 100 проценти на квалитетот и 24-час грижете се-бесплатна услуга по продажбата. [Услуга Гаранција] 24 месеци гаранција и 30 дена наплата за квалитет.ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе одговори на вашата е-пошта во рок од 20 часа.Дел број : LD-BK7-8pod.Одговара тип : Универзална Одговара.LINDETC е професионална Автомобилската LED Светла, посветена на создавање на високо квалитетни производи и по-s услуга до крајност, фокусирајќи се на Клиентот се фокусирани на Работата Принцип, е шопинг избор за милиони семејства да уживаат услуги.Multicolor LED strobe светла за автомобили underbody светлина комплет Underglow комплет за автомобил надворешноста, исто така, може да се користи во различни внатрешни и надворешни апликации вклучувајќи под автомобил, подвозјето,камион кревети, нога велс, рок светла, итн.Можете да ги инсталирате на гуми,воланот,фендер,раководител griller,underbody,надворешниот auto,и др.Led rgb рок светла сет за во автомобил како декоративни светлина, тоа исто така може да се користи за декорација на вашиот дом, градина,двор,партија или клуб,Cruiser,Турнеи, Авантура каде што сакате.Брзо Време Инсталација Силно лепило сила бидете сигурни дека тоа е издржлив и не е лесно да попуштат.Тоа е лесно да се биде поставена на рамна површина под на вашето возило.Лесно да се инсталира и забава за промена на сите бои.Широка Примена на Овие led Underglow комплет за автомобил надворешноста може да се користи за univelsal такома хонда Ford chevy brz camaro bmw,jeep wrangler JK Л гладијатор рубикон неограничен Патриот Командант Камиони,голф количка,приколка,Индексирање Качување Атв Utv Suv, Rzr,GMC,Комбиња,Теренски, pontoon рибарски брод, ?Морски ,Патнички Автомобил, Мотоцикл,Улица Велосипед,моторни санки, Лични Watercraft, Dirt Bike, Пикап, Dodge Ram меморија,Поларис, Трактор, Ора, 4x4 Работи,buss железнички резервоарот , Инженеринг возила : багер, булдожер кран, вилушка лифт и рударски камион,Специјализирани возила : оган мотор,полициски автомобил,за спасување возилото,комуникација возило и др.Ги собере сите на напон 12 V возила, Автомобилската Надвор декорација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите