.

.

Apple 15.4 во MacBook Pro Лаптоп (Ретината, Допрете Бар, 2.6 GHz 6-Core Intel Core i7, 16GB RAM меморија, 512GB SSD Меморија) Сребро (MR972LL/А) (2018 Модел) (Обновена)

Apple 15.4 во MacBook Pro Лаптоп (Ретината, Допрете Бар, 2.6 GHz 6-Core Intel Core i7, 16GB RAM меморија, 512GB

мислење на клиентот:

DEN 623.76
Достапност
Во достапна форма

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .ПЕРФОРМАНСИ : 2.6 GHz 6-core 8 генерација на Intel Core i7 процесор со Турбо Зголеми до 4.3 GHz, Mac Book Pro обезбедува брзо перформанси.Вклучува 16 GB меморија, па лесно можете да мулти задача.СКЛАДИРАЊЕ : Mac Book Pro е тенок и елегантен, со 512 GB SSD складирање и карактеристики Radeon Про 560 X графика.СИЛА на ДОПИР : Сила Допир trackpad овозможува прецизна контрола на курсорот со притисок, уреди со покажувач на способности и Taptic Мотор обезбедува haptic feedback која носи чувство на допир на она што го гледате.ЖИВОПИСНИ се ПРИКАЖЕ : 15-инчен Ретината LED-позадинско осветлување приказ со IPS технологија поддржува милиони бои.Mac Book Pro вклучува Допир Бар со интегриран Допир ID сензор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите