.

.

ZQYON Деца Кејп Бања Пешкир, Светла Графички Handdrawn Сончоглед Растенијата Плажа Крпа-Децата Памук Абсорбента Маскирани Крпи,Девојка Момче Бебе Базен Покрие Poncho Кејп B

ZQYON Деца Кејп Бања Пешкир, Светла Графички Handdrawn Сончоглед Растенијата Плажа Крпа-Децата Памук Абсорбента

мислење на клиентот:

DEN 340.80
Достапност
Во достапна форма

Големина на : Мал : 70x70cm (27.55x27.55in), Големи : 90x70cm (35.43x27.55in).Материјал : полиестер-памук мешавина (печатени површината е полиестер).На полиестер на предната страна може да се прилагоди за да ја испечатите, и памук, на задната страна е мека и кожа-пријателски, удобно на допир, супер абсорбента, не избледуваат, не руно, и hemming процес е фирма и не се отвори.Практична худ дизајн не само што се брише косата, но, исто така, го спречува настинка.На страна тока дизајн е едноставен и лесно да ги тргнеме.Тоа не е само кејп, но, исто така, мобилен соблекувалната.Дизајнот на промена бањарки ви овозможува да се стави на и полетување слободно.Погоден за капење, извори на топла вода, базени, водени паркови, итн., може да се задржи телото сува, windproof и топло.Не само што е бања пешкир, тоа исто така може да се користи како poncho, крпа, bathrobe, плажа пешкир за плажа и базен.Перење метод : рачно перење, машина за миење, не кајгана.Големина на : Мал : 70x70cm (27.55x27.55in), Големи : 90x70cm (35.43x27.55in)Симпатична и удобно.Нашите маскирани деца бања крпи имаат вграден контролен да ви помогне да се исуши косата и одржување на вашиот температура на ладно време.На страна тока дизајн е едноставен и лесен.Тоа не е само кејп, но мобилен соблекувалната.Овој деца маскирани плажа крпа се меки, удобни и абсорбента, совршен за момчиња, девојки и бебиња.И материјал е кожата-пријателски.Деца секогаш сакаат да се игра со цртан филм пријатели, а земајќи бања.Шарени модели ќе донесе забава за децата, мислејќи тие, исто така, живеат во бајките.Оваа симпатична маскирани крпа е токму она што тие сакаат да се направи вашето момче или девојка се забавувате додека играте.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите