.

.

Wortelboer Црна Рејн Колекција Ограничено Издание

Wortelboer Црна Рејн Колекција Ограничено Издание

мислење на клиентот:

DEN 1768.80
Достапност
Во достапна форма

316 L Највисок квалитет, од нерѓосувачки челик. 41mm случај големина.Црна крокодил италијански теле кожа рачно изработени шевови на рака.Отпорни на вода до 30m (100ft) : во принцип, withstands нота или кратко потопување во водата, но не се погодни за пливање или капење.Јапонски miyota GL20 кварц движење.LIMITED EDITION : Спонтани клуб ноќ, прво датум или семејство посетата, Класична Црна Рејн со исклучителна црна croc рака направени од вистински италијански кожа и карактеристична бирање, е софистициран часовници кои додава доверба и став на вашиот стил.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите