.

.

JINMURY Акрилик Свадба Маса Броеви со Стенд - 4x6 Инчен Јасни Акрилик Маса Броеви 1-20 Печатени Calligraphy, Табела Број Потпише со Држачот за Свадба Прием

JINMURY Акрилик Свадба Маса Броеви со Стенд - 4x6 Инчен Јасни Акрилик Маса Броеви 1-20 Печатени Calligraphy,

мислење на клиентот:

DEN 1367.76
Достапност
Во достапна форма

Јасни Акрилик Маса Броеви со Стои : Стакло изгледа акрилик е така натаму тренд за оваа година свадба декорација.Овие прекрасни акрилик свадба маса броеви ќе изгледа зачудувачки на вашиот маси и оди со било свадба стил, од селски преку безвременски и класичен.Модерната& Минималистички Стил : Нашето специјално дизајнирани акрилик свадба маса броеви заврши со модерниот стил на calligraphy број лесно видливи на табели и, се разбира, très шик!Не само што се тие намерна во помагање на гости дознаам каде тие треба да седат, но тие се, исто така, друга навистина одличен начин за да додадете на вкупниот естетски на вашата свадба или настан.Премиум Квалитет : Нашата маса броеви и мирување се направени од високо квалитетна јасно акрилик, бројот на знакот усвојува еко-пријателски УВ печатење процес.Двете знаци и стои се прецизност намали од страна на ласерски со чисти линии и полиран мазни рабови.Акрилик површина, со некоја заштитна фолија, нема да биде изгребани лесно, печатени фонтови нема да исчезнат, може да се користи за долго време.Широко се Користи : јасно акрилик маса броеви со трибини се sutiable за различни прилики како што се свадби, партии, вечери, булчински туш, бебе туш, годишнини или било какви други настани.Секој Пакет Вклучува : 20 компјутери акрилик стои, 1-20 печатени табела на броеви 4 x 6 инчи.Опис на производот Јасни Акрилик Маса Број со стојат им Помогне на гости најдат на маса во стил со нашите геометриски јасни акрилик маса броеви.Направени од цврст фрлија акрил и самостојна.Врежани или печатени со традиционалните табела броеви.Овие око фаќање акрилик маса броеви се совршени за секоја свадба, забава или настан.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите