.

.

Генерички Нови 15.6 HD Лаптоп Замена LED LCD Екран Компатибилен со Dell Dcr74 (0DCR74 LP156WHB(TP)(А1))

Генерички Нови 15.6 HD Лаптоп Замена LED LCD Екран Компатибилен со Dell Dcr74 (0DCR74 LP156WHB(TP)(А1))

мислење на клиентот:

DEN 2468.40
Достапност
Во достапна форма

*Сосема Нов. *Директна форма Фабричките. *Пиксели Политика во согласност со ISO Регулатива.Ве молиме да одговараат на вашите оригинални екран е СВЕТЛОТО ТИП, ГОЛЕМИНА, КОНЕКТОР ТИП, и РЕЗОЛУЦИЈА пред да ја купите оваа точка, затоа што некои лаптоп модели се со повеќе од еден тип на екран.Ако сте сигурни за што екранот одговара на вашиот лаптоп, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ќе ни биде мило да ви помогне да најдете точната ставка.ИНСТАЛАЦИЈА СОВЕТИ ве Молиме исклучете го вашиот лаптоп моќ и отстранете ја батеријата пред за инсталација за да се избегнат можните оштетувања на електрични компоненти. 30 ДЕНА се ВРАТИ Ние се обезбеди 30 дена бесплатен замена за било кој производител дефекти или DOA.Ве молиме имајте на ум дека за да можеме да брод компатибилни модели врз основа на акции.За било сигурни ситуација, ве молиме контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите