.

.

WAYAOZJ Голема Backrest Читање Кревет Остатокот Перница со Оружје, Памук backrest Памук со Татами мат Мека Торба Градина Принцеза Назад

WAYAOZJ Голема Backrest Читање Кревет Остатокот Перница со Оружје, Памук backrest Памук со Татами мат Мека Торба

мислење на клиентот:

DEN 2143.20
Достапност
Во достапна форма

Памук.СОВРШЕН ЗА ЧИТАЊЕ ВО КРЕВЕТ:Оваа читање перница обезбедува одлични назад 2. Ова е добар перница, удобност, квалитет и изработка која одговара на нашите софа кревет.Тоа го прави мојот кревет изгледа како sofa3.соединение ергономија, научни крива, ви донесе удобно experience4.Предмет : спална соба, кревет, троседот, ѕид, студио, дневна област, читање room Washing инструкции : за перење на собна температура, виси и сушење, пеглање температура не може да надмине 150 степени, не може да се избелени, не може да сува чиста, перницата може да не се мијат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите