.

.

UXZDX Европски Стил Модерен Минималистички Дневна Соба Декорација Занаети, Бонбони Тегла, Стакло Мултифункционален Украс за Складирање Тегла (Големина на : Medium)

UXZDX Европски Стил Модерен Минималистички Дневна Соба Декорација Занаети, Бонбони Тегла, Стакло Мултифункционален

мислење на клиентот:

DEN 13306.32
Достапност
Во достапна форма

Тоа ќе изгледа одлично на mantelpieces, кујна маси, конзола маси, countertops, компјутери, лебдејќи полици, или на било празно ѕидови во вашата омилена спалната соба, спална, дневна соба, кујна, гостинската соба, и канцеларија.Исклучителна electroplating процес и домот и суптилен сјај донесе ниско-клуч класичната текстура на апаратот.Бисер стакло, деликатна и нежна, го прави класична шарм повеќе се заврши.Тоа е добар избор за високо-крај Европски и Американски дома мебел.Суптилна и домот, на украсите се ставени во различни позиции на дневната соба, покажува модерна и едноставна семејство стил.Украси се внимателно изработени од страна на уметност дизајнери да се даде на мебел богата и елегантен темперамент.Топло и елегантен, фина изработка, едноставни линии, уредни и чисти бои, уникатен и светла, единствен дома декорација во домот може да се одрази на сопственикот вкус и да го покаже на сопственикот уникатен шарм.Титаниум алуминиумски, мазна и нежна, деталите се повеќе убави.Совршен подарок за посебни и празнична прилики како што се Благодарноста, Божиќ, Housewarming, празници, компанијата настани, Ден на Мајката, Таткото Ден, Ќерката Ден, родендени и годишнини.Исклучителна electroplating процес и домот и суптилен сјај донесе ниско-клуч класичната текстура на апаратот.Бисер стакло, деликатна и нежна, го прави класична шарм повеќе се заврши.Тоа е добар избор за високо-крај Европски и Американски дома мебел.Суптилна и домот, на украсите се ставени во различни позиции на дневната соба, покажува модерна и едноставна семејство стил.Украси се внимателно изработени од страна на уметност дизајнери да се даде на мебел богата и елегантен темперамент.Топло и елегантен, фина изработка, едноставни линии, уредни и чисти бои, уникатен и светла, единствен дома декорација во домот може да се одрази на сопственикот вкус и да го покаже на сопственикот уникатен шарм.Титаниум алуминиумски, мазна и нежна, деталите се повеќе убави.Висок квалитет на стакло материјал, исклучителна изработка, кристално јасна боја.Polyhedral акрилик топката, ситно исечете и полиран, исклучителна изведба.Долниот дел е изработен од титаниум алуминиумски, која има добра цврстина, отпорност на абење и не е лесно да ' рѓа.Не се лизга мека подлога е атипичен на дното за да се спречи гребнатини и на десктоп.Материјал : стакло титаниум alloy Process : electroplating melting Color : bronze Style : European Applicable прилики : Влез дневна соба и спалната соба трпезариска маса студија room Place на Потекло : Копното China Applicable простор : живеење room Craft : полу-manual Applicable предмети : friends Appearance моделирање : geometric Care совети Избришете со мека крпа која е малку навлажнета со вода.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите