.

.

X-DREE 8pcs Нерѓосувачки Челик Затворач Топката Синџир Keychain Сребрен Тон 2mm Кол 80см Должина(8pcs Acero Inoxidable Corchete Bola Cadena Llavero Сребрен Тон 2mm Кол 80см Longitud

X-DREE 8pcs Нерѓосувачки Челик Затворач Топката Синџир Keychain Сребрен Тон 2mm Кол 80см Должина(8pcs Acero

мислење на клиентот:

DEN 238.32
Достапност
Во достапна форма

Синџир Кол : 2mm/0.08"; Име на Производ : Синџир Keychain.Погоден за : Унисекс; Земја на Производство : КИНА.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Нето Тежина : 45g.Пакет Содржина : 8pcs x Синџир Keychains; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење(Contenido del paquete : 8 piezas x cadena; Боја на директорот : Tono plateado.Должина : 80см/31.5"(Longitud : 80см / 31.5' '. 8pcs Нерѓосувачки Челик Затворач Топката Синџир Keychain Сребрен Тон 2mm Кол 80см Length Stainless челик beaded топката синџир, прекрасна замена за вашиот скршен оние.Погоден за бесење нокти датотеки, етикета ознаки, свитлива ножици, копчиња и други мали нешта.Секој ѓердан доаѓа во комплет со топката синџир конектор.Опис на Spanish8pcs Acero Inoxidable Corchete Bola Cadena Llavero Сребрен Тон 2mm Кол 80см Longitud Cadena де diámetro : 2 mm / 0.08' '; Nombre del producto : Llavero де cadena Adecuado став : Унисекс; País де Fabricación : CHINAMaterial : Acero Inoxidable; Peso Neto : 45g Contenido del paquete : 8 piezas x cadena; Боја на директорот : Tono plateado Longitud : 80см / 31.5' '.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите