.

.

Tohnichi Рамен Зрак вртежен момент Клуч F280N (50~280Nm)

Tohnichi Рамен Зрак вртежен момент Клуч F280N (50~280Nm)

мислење на клиентот:

DEN 5099.52
Достапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Вртежен момент Опсег : 50~280 Nm Graduations : 5 Nm.Прецизност +/-3% од означена вредност.Г.С. 3/4in плоштадот диск.Главната покажувач со Nm скала; Contoured лебди зафат.Вклучува Сертификат за Калибрација.Tohnichi Рамен Зрак вртежен момент Клуч За мерење или затегнување на вртежен момент.Многу издржлив индустриски одделение за собранието и за контролата на квалитетот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите