.

.

GANPE 24 инчен LED Сензор за Движење Огледало, Шминка Суета Огледало на Ѕидот Монтирани, Голем Модерен Круг Осветлени Dimmable Меморија Допир Анти Магла IP44 Водоотпорен Бања

GANPE 24 инчен LED Сензор за Движење Огледало, Шминка Суета Огледало на Ѕидот Монтирани, Голем Модерен Круг

мислење на клиентот:

DEN 3839.76
Достапност
Во достапна форма

Интелигентни Човечкото Тело Индукцијанадградена човечкото тело сензор, можете да го вклучите светлото интелигентно, за објавување на вашите раце, и искуството на луксузни тоа доведува до вас.Сетилните функција може да биде исклучено и слободно, исто така можете да се вратите на традиционален switch копчето mode.Отстранлив Црна Рамкацрна рамка, може да се зголеми на визуелен ефект и подобрување на три-димензионални смисла на простор; на frameless огледало може да биде интегриран со животната средина и да има посилна атмосфера осветлување. 3-боја на Светлина, Мемориска ФункцијаБоја температура симулира различни внатрешна и надворешна сцени.Мемориска функција за осветленост и боја температура.Сребро Огледало и Безбедност4 MM Ултра-тенок High-definition Бакар-free Silver Огледало.Висока боја рендерирање индекс CRI 95 се врати на вистинскиот шминка.Експлозија-доказ технологија го прави огледало површина не се распрсна од страна на надворешни сили.Лесно да се ИнсталираОбезбеди инсталација одбор и опремени со ѕид хардвер и завртки.ETL и CE заверена(Контрола Број : 5000126), IP44 Водоотпорен Тестирани, Пакет Капка Тестирани, секој производ може да се купи со доверба. -Се сврти на сензор switch. -Огледало се пали на 1.5 м во близина на огледалото. -Светлината ќе го исклучи од 30 секунди по напуштањето. -Напон : 110 VAC. -Моќ : 28 W+15 W (анти-магла филм). -Температура на бојата : 3000 K-4000 K-6500 K. -Пакет : Здрав саќе тетрапак пакување, светлина и безбеден превоз.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите