.

.

12 Компјутери Длабоко Ултра Кошница + 12 Компјутери Големи Ултра Кошница

12 Компјутери Длабоко Ултра Кошница + 12 Компјутери Големи Ултра Кошница

мислење на клиентот:

DEN 672.00
Достапност
Во достапна форма

Длабоко Ултра Кошница Димензии 16"L x 13.13"W x 10"H. Големи Ултра Кошница Димензии 15-7/8"L x 12-7/8"W x 6"Х. Издржлива пластика изградба изграден за да трае.Мазен финиш е лесно да се чисти.Таквите страни.Contoured рачки за удобен транспорт.Бренд со Sterilite.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите