.

.

OdontoMed2011 Сет на 24 Парчиња Goslee Рамен Нос Plier Стоматолошки Ортодонтски Клешти Нерѓосувачки Челик Ortho Plier Ортодонтски Материјали

OdontoMed2011 Сет на 24 Парчиња Goslee Рамен Нос Plier Стоматолошки Ортодонтски Клешти Нерѓосувачки Челик Ortho

мислење на клиентот:

DEN 2281.20
Достапност
Во достапна форма

Пакет од 24 Компјутери Goslee Рамен Нос Plier Стоматолошки Ортодонтски Клешти Нерѓосувачки Челик Ortho Plier Ортодонтски Резерви.Направени од Квалитетни Нерѓосувачки Челик.Gauranteed Задоволство и Вредност за Пари.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 Производи Нудиме рачно изработени на Допир на Секој Инструмент.Многу од 24 Парчиња Goslee Рамен Нос Plier Стоматолошки Ортодонтски Клешти Нерѓосувачки Челик Ortho Plier Ортодонтски Supplies Stainless Steel Odonto Med2011 Инструменти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите